Microsoft Office 365 pro firmy

Pomůžeme vám začít

Pomocí vašich oblíbených nástrojů Microsoft Office s pravidelnými aktualizacemi a novými funkcemi můžete zvládnout více, kdekoli a kdykoli.

  • Seznámíme Vás s novým prostředím.
  • Zajistíme instalaci a snadný přechod na Microsoft Office 365.
  • Proškolíme všechny zaměstnance.
  • Stačí vyplnit formulář a my se vám ozveme

Kolik Vás to bude stát?

Microsoft partner: Digi Office, s.r.o.kompletní srovnání

Moderní způsob, jak zvládat více práce

Chcete být produktivnější bez ohledu na to, jestli jste právě v kanceláři, na letišti, nebo na schůzce? Office 365 představuje moderní způsob používání známých nástrojů Microsoft Office a také několika skvělých novinek na všech vašich zařízeních. Jinými slovy, umožňuje vám pracovat tak, jak chcete, a kdekoli jste.

Využijte naplno potenciál svého týmu

Přáli byste si, aby spolupráce s kolegy a partnery, kteří jsou mimo vaši kancelář nebo dokonce na druhém konci světa, byla jednodušší? Office 365 vás propojí s vaší prací, kolegy a dodavateli těsněji a inteligentněji než kdy dřív. Organizování schůzek, spoluvytváření dokumentů nebo třeba videokonference jsou díky Office 365 jednodušší, bezpečnější a spolehlivější.

Vezměte si Office s sebou

Už se vám někdy stalo, že jste si na schůzce se zákazníkem uvědomili, že jste si ve svém počítači v kanceláři zapomněli důležitý dokument? Se službami Office 365 se vám to stát nemůže. Získáte zabezpečené online datové úložiště o kapacitě 1 TB, které vám zajistí přístup ke všem vašim souborům na libovolném zařízení. Můžete dokonce používat, vytvářet, upravovat a sdílet dokumenty přímo z online verzí aplikací Word, Excel a PowerPoint. Udržet si produktivitu nikdy nebylo snazší.

Chraňte sebe a svá data

Nikdo nechce přijít o svá cenná data nebo osobní údaje. Komu by se líbilo více nevyžádané pošty? Při používání služeb Office 365 máte jistotu, že vaše data jsou v bezpečí a že je nezneužijeme k reklamním účelům. Navíc pokud si potřebujete být jisti, že dodržujete předpisy týkající se ukládání dat, Office 365 vám to zaručí.


Zajímají Vás detaily o Microsoft Office 365?


Mgr. Lada
Sojková

Domov Mládeže
Praha 9
Oceňuji dlouholetou spolupráci. Profesionální rady, loajalitu ke klientovi, osobní přístup a přátelské jednání. Spokojené vedení organizace, zaměstnanci i studenti.

Ing. Václav
Šulc

Greif akustika, s.r.o.
Využíváme kompletní outsourcing IT včetně podpory uživatelů a musím říct, že za posledních 8 let spolupráce nevím o žádném větším problému. Skvěle fungující IT nám pomáhá udržet konkurenceschopnost.

Adéla
Kolářová

V Invest CZ, a.s.
Se společností Digi office spolupracujeme úspěšně již několik let. Když je potřeba, stačí zavolat nebo poslat email a pomoc máme rychle na dosah. A co je důležité, nikdy nás nenechali ve štychu!

PaedDr. Eva
Brožová

Společnost DUHA, z. ú.
Spolupráci s Digi Office oceňujeme za vstřícné jednání, výhodou je rychlé reagování a jeden dlouhodobě přidělený pracovník, který zná dobře naše služby a potřeby. Jejich doporučení nám také pomohla ušetřit některé náklady. Zapojili se do našeho dárcovského programu, jde o sociálně odpovědnou firmu.

Daniel
Frouz

iNET Solutions, s.r.o.
Digi Office nám zajišťuje už více než 6 let spolehlivý a bezporuchový provoz naší infrastruktury. Dostupnost je pro nás klíčovým parametrem a „digi“ technici to zvládají bez problému. Když se přece jen objeví problém, rychle ho vyřeší.

Radek
Holub

SLIM media, s.r.o.
Digi Office řeší zásadní problémy se sítí promptně a spolehlivě, jako by to vlastně ani tak velké problémy nebyly. Na případné otázky dostáváme vždy srozumitelnou a přátelskou odpověď.
Microsoft Partner

Certifikovaný partner

Certifikace MikroTik

Certifikovaný partner

Synology partner

Partner

Microsoft small bussines partner

Certifikovaný partner

Certifikace Eset

Certifikovaný partner

Certifikace Microsoft Technology Specialist

Certifikovaný partner

Certifikace HP

Partner

Certifikace Intel

Certifikovaný partner

Certifikovaný partner

Certifikovaný partner

Partner Tech Data

Dodavatel

Partner Alza.cz

Dodavatel

Partner DataSys

Dodavatel

Kontakt

Pracovní doba

po - pá 8:00-18:00
ostatní dle domluvy

Smluvní zákazníci mohou v případě požadavku kategorie A volat hotline číslo uvedené ve smlouvě (podmínky).

Technická podpora

podpora@digioffice.cz
+420 608 773 883
+420 222 741 841

Fakturace

Jan Beneš
benes@digioffice.cz
+420 222 741 841

Obchod, jednatel

Jaroslav Látal
latal@digioffice.cz
+420 603 773 883

Požadujete technickou podporu? Zašlete nám autorizovaný požadavek přes náš HelpDesk