Microsoft 365

Jsme váš
Microsoft partner

Zvažujete přechod Vaší firmy či organizace do cloud prostředí Microsoft 365, nebo jste se již rozhodli a hledáte partnera pro migraci a budoucí správu?

ilustrace
Šetřete čas

Šetřete čas díky
rychlému
přístupu
k informacím

Spolupracujte v týmů

Spolupracujte
v týmu
efektivně
a pohodlně

Různé zař�ízení

Využijte možnost
pracovat
z různých
typů zařízení

Microsoft 365

Zabezpečte svá
data
v rámci
Microsoft 365

Microsoft 365 je lepší IT řešení

Je to asi smělé tvrzení, ale v prostředí malých a středně velkých firem Microsoft 365 Business
prakticky nemá konkurenci.
Tvoří ucelené IT řešení pro práci s informacemi, sdílení, komunikaci
a spolupráci, je zabezpečné a funguje na různých zařízení.

čas
Šetřete svým časem

Chcete být produktivnější bez ohledu na to, jestli jste v kanceláři, na cestách, nebo na schůzce? Microsoft 365 představuje moderní způsob používání známých nástrojů Microsoft Office na všech vašich zařízeních. Jinými slovy, umožňuje vám pracovat tak, jak chcete, a kdekoli jste.

tým
Váš tým dokáže víc

Přáli byste si, aby spolupráce s kolegy a partnery, byla jednodušší, ať jsou kdekoliv? Díky Microsoft Teams můžete komunikovat a spolupracovat, jak se vám zlíbí. Chat, video call nebo prezentace, ve dvou či ve skupině. Organizování schůzek nebyla nikdy jednodušší.

Díky Microsoft Teams můžete komunikovat a spolupracovat, jak se vám zlíbí. Chat, video call nebo prezentace, ve dvou či ve skupině. Komunikace nikdy nebyla jednodušší.

Díky Microsoft Teams můžete komunikovat a spolupracovat, jak se vám zlíbí. Jednoduše a efektivně.

office
Office vždy a všude

Už se vám někdy stalo, že jste v kanceláři vytvořili dokument a teď ho rychle potřebujete? S Office 365 máte přístup k vašim souborům na libovolném zařízení. Prostě vezmete první zařízení, co je po ruce, spustíte Word, Excel nebo PowerPoint a budete pokračovat, kde jste skončili.

S Office 365 máte přístup k vašim souborům na libovolném zařízení. Prostě vezmete první zařízení, co je po ruce a budete pokračovat, kde jste skončili.

S Office 365 máte přístup k vašim souborům na libovolném zařízení. Dokumenty tvoříte s tím, co máte po ruce.

lock
Mějte data v bezpečí

Potřebujete chránit svá cenná data a osobní údaje? Kdo z vás má rád nevyžádanou poštu? Prostředí Microsoft 365 využívá moderní způsoby, jako je například druhý faktor ověření či pokročilý filtr nevyžádané pošty. Naši IT odborníci vám se zabezpečením rádi pomůžou.

Prostředí Microsoft 365 využívá moderní způsoby zabezpečení a ochrany informací. Například druhý faktor ověření, pokročilý filtr nevyžádané pošty a mnoho dalšího.

Prostředí Microsoft 365 využívá moderní způsoby zabezpečení a ochrany informací. Bezpečnost na špičkové úrovní.

Migrace do prostředí Microsoft 365

Klíčem k úspěšnému přechodu (migraci) do prostředí Microsoft 365, je zkušený partner, který vaší firmu či organizaci celou migrací
provede až do zdárného cíle. My například víme, že bez správné přípravy to nejde. A nejde to ani bez adopčního programu.

Analýza
Analýza prostředí

Je rozdíl, jestli jste malá rodinná firma, nebo procesně řízená společnost s více pobočkami. Nezbývá, než se s vámi seznámit a pochopit, jak pracujete.

Přechod
Plán přechodu

Přechod do Microsoft 365 je projekt, který se bez správného plánu neobejde. Ale nebojte, když už jsme vás poznali, sestavení plánu pro nás bude hračka.

Zřízení
Zřízení služby

Než budeme stavět služby, je třeba mít pořádné základy. Těmi základy jsou doména, licence, identity, CI, týmy, zabezpečení.

Uživatel
Příprava uživatelů

Celé Microsoft 365 by vám bylo k ničemu bez uživatelů, proto by měli vědět, co se chystá. My je budeme informovat a vše jim názorně ukážeme.

Pošta
Pošta a soubory

Klíčovými službami jsou emaily a soubory. Ať už je teď máte kdekoliv, převedeme je tak, aby uživatel pokračoval v novém prostředí tam, kde předtím přestal.

Teams
Teams a další

Teams dokáže propojit ostatní služby do jednoho super-nástroje. Dále vám ukážeme jak snadno vytvářet automatizované pracovní postupy pomoci Power Automate a představíme další důležité postupy.

Kampaň
Adopční kampaň

Budete chtít připravit školení zaměstnanců? Budeme podporovat vaši zvídavost a pomáhat tam, kde bude třeba. Důležité je, aby uživatelé byli maximálně spokojeni s Microsoft 365.

Správa
Následná správa

Nasazením to nekončí, ale začíná. Naši specialisté vám budou k dispozici jako podpora uživatelů, budou vám pomáhat s rozvojem byznysu a starat se o bezpečnost.

Mezi naše klienty patří

KRÁLÍČEK s.r.o.
Lehotsky Capital

Domluvte si s námi
nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám
+420 603 773 883
Napište nám
info@digioffice.cz
Zobrazit všechny kontakty