Microsoft Teams

Microsoft Teams je aktuálně nejpropagovanější produkt microsoftu, který denně aktivně využívají miliony uživatelů. Spojuje Interní komunikaci spolu s prací na projektech, dokumentech a dalšími aplikacemi.

Komunikace

Hlavním nástrojem Microsoft Teams je přesun interní firemní komunikace na jedno místo. Využívá všech dostupných služeb, které znáte z jeho předchůdce, Skype for Business (Chat, Video Chat, Voice Chat, Sdílení pracovní plochy) s přidanou možností komunikovat v rámci skupinových chatů jednotlivých týmů, což urychlí předávání a výměnu informací mezi spolupracovníky.

Teams1

Spolupráce

Kromě komunikace je důležitým faktorem efektivní práce na dokumentech. MS Teams umožnuje spolupráci na jednom dokumentu, tabulce, nebo prezentaci více uživatelům současně.

Teams2

Dostupnost

Pracujte odkudkoliv! Pro Udržení kontaktu se svými kolegy potřebujete jen internetové připojení. Ať jste na služební cestě, nebo čerpáte homeoffice jste stále v kontaktu se svými kolegy s možností pohodlné spolupráce.Microsoft Teams doporučujeme nejen našim zákazníkům, ale zárověň ho sami již dlouhou dobu používáme jako nástroj pro komunikaci a spolupráci. Pokud uvažujete o implementaci této aplikace ve vlastní firmě, rádi Vám pomůžeme. Neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím našeho kontaktního formuláře

Mgr. Lada
Sojková

Domov Mládeže
Praha 9
Oceňuji dlouholetou spolupráci. Profesionální rady, loajalitu ke klientovi, osobní přístup a přátelské jednání. Spokojené vedení organizace, zaměstnanci i studenti.

Ing. Václav
Šulc

Greif akustika, s.r.o.
Využíváme kompletní outsourcing IT včetně podpory uživatelů a musím říct, že za posledních 8 let spolupráce nevím o žádném větším problému. Skvěle fungující IT nám pomáhá udržet konkurenceschopnost.

Adéla
Kolářová

V Invest CZ, a.s.
Se společností Digi office spolupracujeme úspěšně již několik let. Když je potřeba, stačí zavolat nebo poslat email a pomoc máme rychle na dosah. A co je důležité, nikdy nás nenechali ve štychu!

PaedDr. Eva
Brožová

Společnost DUHA, z. ú.
Spolupráci s Digi Office oceňujeme za vstřícné jednání, výhodou je rychlé reagování a jeden dlouhodobě přidělený pracovník, který zná dobře naše služby a potřeby. Jejich doporučení nám také pomohla ušetřit některé náklady. Zapojili se do našeho dárcovského programu, jde o sociálně odpovědnou firmu.

Daniel
Frouz

iNET Solutions, s.r.o.
Digi Office nám zajišťuje už více než 6 let spolehlivý a bezporuchový provoz naší infrastruktury. Dostupnost je pro nás klíčovým parametrem a „digi“ technici to zvládají bez problému. Když se přece jen objeví problém, rychle ho vyřeší.

Radek
Holub

SLIM media, s.r.o.
Digi Office řeší zásadní problémy se sítí promptně a spolehlivě, jako by to vlastně ani tak velké problémy nebyly. Na případné otázky dostáváme vždy srozumitelnou a přátelskou odpověď.
Microsoft Partner

Certifikovaný partner

Certifikace MikroTik

Certifikovaný partner

Synology partner

Partner

Microsoft small bussines partner

Certifikovaný partner

Certifikace Eset

Certifikovaný partner

Certifikace Microsoft Technology Specialist

Certifikovaný partner

Certifikace HP

Partner

Certifikace Intel

Certifikovaný partner

Certifikovaný partner

Certifikovaný partner

Partner Tech Data

Dodavatel

Partner Alza.cz

Dodavatel

Partner DataSys

Dodavatel

Kontakt

Pracovní doba

po - pá 8:00-18:00
ostatní dle domluvy

Smluvní zákazníci mohou v případě požadavku kategorie A volat hotline číslo uvedené ve smlouvě (podmínky).

Technická podpora

podpora@digioffice.cz
+420 608 773 883
+420 222 741 841

Fakturace

Jan Beneš
benes@digioffice.cz
+420 222 741 841

Obchod, jednatel

Jaroslav Látal
latal@digioffice.cz
+420 603 773 883

Požadujete technickou podporu? Zašlete nám autorizovaný požadavek přes náš HelpDesk