IT manažer

Jsme váš
externí IT manažer

Spolupracujeme s vaším IT oddělením tak, aby vše pracovalo jako na drátkách. V případě potřeby jsme schopni vaše IT oddělení zastoupit a zajistit tak výborné fungování firemního IT.

Ilustrace
Ikona - obchod

Vydělávejte více díky
IT,
které podporuje
byznys

ikona - dokument

Mějte náklady
pod kontrolou
díky
plánu investic

ikona - tým

Mějte klidné spaní
díky
zastupitelnosti
ajťáků

ikona - plán

Posuňte Vaše IT dál
díky
externímu
know-how

Vaše i ajťákova pravá ruka

Klíčem k efektivnímu fungování IT, které podporuje Vás byznys, je odborná péče,
plánování a komunikace IT s vedením společnosti.
Velké firmy to vědí, a proto zaměstnávají
IT manažery. My, jako nezávislí specialisté, vám s tím můžeme pomoci externě.

ikona - čas
IT jako podpora byznysu

Technologie jsou vlastně k ničemu, když neposkytují IT služby koncovým uživatelům. Ajťáci mívají plné ruce práce se správou technologií, my se více soustředíme na potřeby byznysu. IT manager řídí IT služby, které byznys potřebuje.

Technologie slouží firmám a uživatelům, ale ajťáci řeší spíš spíš technologií. My se soustředíme na potřeby lidí a byznysu.

ikona - tým
Náklady spojené s provozem IT

Aby IT dobře fungovalo a zároveň bylo bezpečné, vyžaduje peníze na provoz a občas také investice. Ajťáci si rádi kupují hračky, management zase šetří. IT manager plánuje spolu s vedením a ajťákjy rozpočet tak, aby to dávalo smysl.

IT potřebuje pro svojí funkčnost financování. IT manager plánuje spolu s vedením a ajťákjy rozpočet tak, aby to dávalo smysl.

ikona - kancelář
Zastupitelnost ajťáka

Ajťák je taky jen člověk, který má 2 ruce, občas bývá nemocný, chce si užít nerušenou dovolenou a někdy potřebuje pomoc s náročným úkolem. IT manager využívá doporučené metodiky a může ajťáka podpořit či zastoupit.

I ajťák je jen člověk, který občas potřebuje pomoct. IT manager využívá doporučené metodiky a může ajťáka podpořit či zastoupit.

ikona - zámek
Nezávislé IT konzultace

Správa IT je odborná práce a ajťák občas mluví jazykem, kterému vedení firmy nerozumí. Naopak vedení mívá požadavky, které nemají jednoduché řešení. IT manager rozumí oběma a může Vám poskytnout nezávislou konzultaci.

IT manager rozumí ajťákům i managementu společnosti. Může Vám pomoci najít společnosu řeč, nebo poskytnout nezávislou konzultaci.

Funkčnost, bezpečnost a efektivita

Sledujeme přesně tyto 3 cíle a tím podpoříme vás byznys. Ke své práci využíváme znalosti metodiky ITIL, což je soubor doporučených postupů při správě IT. Jestliže je ITIL metodika správně implementována, zvýší úroveň řízení IT služeb, což vede právě k funkčnímu, bezpečnému a efektivnímu IT.

ikona - helpdesk
Klíčové součásti IT

Byznys potřebuje ke svému fungování IT služby. Tyto služby jsou poskytovány pomocí klíčových IT součástí, které jsou nutné k zajištění chodu podniku.

ikona - katalog
Směrnice provozu IT

Jedná se o dokument, který shrnuje pravidla pro provoz IT. Jejím cílem je stanovení a prosazování bezpečnostních opatření, včetně školení uživatelů.

ikona - dokumentace
Standardní dokumentace

Aby mohlo vedení rozhodovat, musí mít k dispozici aktuální dokumentaci. Co vše má být součástí dokumentace, to stanovuje bezpečnostní politika.

ikona - informace
Kontrola kvality

Jednou ročně je třeba zkontrolovat, zda vše funguje, jak má. Následně se sejdeme s Vámi a Vaším ajťákem a naplánujeme IT na další rok.

ikona - skill
Bezpečnost IT

Navrhnu zabezpečení před všemi hrozbami, které stanovíme v analýze rizik. Bezpečnost se týká celého IT prostředí včetně uživatelů.

ikona - plan
Havarijní plán

Vytvořím plán záloh a postupy obnovy tak, aby bylo možné stanovit maximální možnou ztrátu dat (RPO) a maximální dobu obnovy (RTO).

ikona - bezpečnost
Monitoring

Nezbytnou prevencí proti výpadku je monitoring IT součástí. Stanovím pravidla a vyberu takové nástroje, které vašemu ajťákovi ušetří čas.

ikona - kvalita
Service desk

Jedná se o jednotné místo pro sběr požadavků (help desk), nástroj pro správu dokumentace, měření kvality služeb a hlídání nákladů na provoz IT.

Mezi naše klienty patří

KRÁLÍČEK s.r.o.
Lehotsky Capital

Domluvte si s námi
nezávaznou konzultaci

Zavolejte nám
+420 603 773 883
Napište nám
info@digioffice.cz
Zobrazit všechny kontakty